Salma Tavukçulukta Önemli Hususlar

Salma Tavukçulukta Önemli Hususlar başlıca sıralanmıştır. 1)Kapalı Kümes Şartları: Özelikle geçeleri kış ayında soğuk olmaması için gerekli izolasyon Ortalama 20 derece sıcaklık(verim düşüklüğü olmaması için)Kapalı kümesin tabanının ıslak olmaması. Kümesinizin havalandırmasının yeterli olması. Kümes içerisinde hayvan sayısının mt2 ye göre dogru orantıda olması. Tünekliklerinin yeterli olması . Follukların yeterli ölçü ve adette olması, Tavukların çıkış … Continue reading Salma Tavukçulukta Önemli Hususlar

Organik Sertifikalı Yarka Üretimi

Yazar

Organik Sertifikalı Yarka Üretimi : Organik sertifikalı yarka üretimi, kişilere özel üretim dir. tamaman şartnağmelere uygun olarak üretilir. Organik sertifikalı yarka üretimi, kişilere özel üretim dir. Tamamen şartnağmelere uygun olarak üretilir. Organik sertifikalı yarka üretimi için,sertifikalı üretimine başlıyoruz.
Üretilecek yarkalar şartnağmaye uygun olarak,Organik sertifikalı yarkalar tüm evrakları ile teslim edilmekte dir. Organik şartnağmeye uygun, Organik sertifikalı yarka lar kişiye özel üretim dir.
Bu nedenle Organik Sertifikalı yarkalar sipariş olarak aylar önce bildirilir. önce sipariş verilmelidir. Orğanik yarka üretimi için,organik sertifikalı şartnağmesine uygun kümesiniz olmalıdır.organik sertifikalı yarka ların kümes ebatları da diger kümeslerden farklılık gösterir.daha geniş ölçüde olmalıdır.
şartnağme ye uygun yapılarak en iyi en doğru yol izlenmelidir. Organik Sertifikalı Yarka Üretimi ; Diğer yarkalar gibi dişarıdan ek gıdalar ile beslenmememli. Aynı zamanda organik yarka nıza doğal yem dışında bir ek gıda verilemez.
Organik yarka üretiminde yarkanızın bakımı organik yem bakımı ile gerçekleştirilir.Organik Sertifikalı olarak üretecegimiz yarka lar, ile organik sertifikalı yumurta üretmek isteyen kişi ve firmalara satış yapılacaktır.

Genç Girişimci 30.000tl lik Devlet Hibesi

Yazar

Genç Girişimci 30.000tl lik Devlet Hibesi: genç girişimcilere devlet her türlü desteği artık sağlamakta, prefabrik kurulum desteğe uygundur. Yapmanız gereken ilçe tarım müdürlüğüne başvurmak.
Bunun sonrasında bizden destek alabilirsiniz . Her türlü kafanıza takılan sorular adına bizlerden bilgi alabilir,günün her saati iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Genç Girişimçi 30.000 tl lik devlet desteği onaylananlar için tüm Türkiye de Salma Tavukçuluk üzerine anahtar teslim işletmeler kurulmakta dır.